UBYTOVÁNÍ

 

Nabízíme široké portfolio ubytování pro jednotlivce, dvojce, rodiny nebo početnější skupiny. Možnosti jsou široké a ceny odpovídají vždy vybavení a místu, kde se objekt nachází. Máte-li zájem o konkrétní druh ubytování, zavolejte nám, domluvíme pro vás vhodný termín. Doporučujeme včasnou rezervaci před započetím sezóny.

stany A karavany

od 60 Kč za den/osoba

 

Pro stany a karavany je vyhrazena rozlehlá travnatá plocha, v blízkosti koupaliště, s přípojkami elektřiny, vody a chemickou výlevkou. K dispozici jsou snadno dostupné WC a sprchy. Parkovat lze přímo u vlastního ubytovacího objektu.

 

 

 

2lůžkové chatKY

od 300 Kč za den/chatka

 

Stanové chatky jsou dřevěné, s dřevěnou podsadou a klasickou střechou ve tvaru A. Vybavené jsou dvěma válendami s lůžkovinami, elektrickou zásuvkou, úložným prostorem a sklápěcím stolkem. Parkovat lze přímo u chat. Nacházejí se též za hlavní zděnou budovou s pokoji a restaurací, na travnatém kopci. Hygienické zařízení je cca 2 minuty chůze od chat.

 

 

 

pokoje, 2–4 lůžka

od 400 Kč za den/pokoj

 

Nacházejí se ve zděných budovách se společným hygienickým zařízením na patře. Pokoje s elektrickým topením lze užívat i v zimních měsících.

 

 

 

BABETA – 6lůžková chata

1  700 Kč za den/chata

 

Samostatná jednopatrová chata u vjezdu do areálu, mezi restaurací a recepcí, v bezprostřední blízkosti dětského hřiště s trampolínou a koupaliště. V přízemí disponuje kompletně vybavenou kuchyňkou (lednice, sporák, nádobí, rychlovarná konvice) a halou s posezením. Je zde také koupelna se sprchou, WC, umyvadlem a teplou vodou, jednolůžkový pokoj a balkon. V prvním poschodí jsou dvě ložnice - 2lůžková a 3lůžková.

 

4lůžkové chatKY

od 650 Kč za den/chata

 

Bungalov

Obsahuje ložnici se čtyřmi válendami. Kuchyňku s malou ledničkou, rychlovarnou konvicí a stolem se čtyřmi židlemi (není zde vařič a nádobí). Koupelnu s WC, sprchou a umyvadlem, teplou vodou. V chodbě je prostorná skříň jako úložný prostor. Každá místnost má elektrickou zásuvku. Do chaty je přístup teráskou s venkovním posezením. Parkovat lze přímo u chaty. Tento typ chat se nachází v klidnější části kempu, která má samostatný vjezd.

 

 

CHATA Multi

Má ložnici se čtyřmi válendami. Kuchyňku s malou ledničkou, rychlovarnou konvicí a stolem se čtyřmi židlemi(není zde vařič a nádobí). Koupelnu s WC, umyvadlem a teplou vodou. V chodbě je prostorná skříň jako úložný prostor. Každá místnost má elektrickou zásuvku. Do chaty je přístup teráskou s venkovním posezením. Parkovat lze přímo u chaty. Tyto chaty se nacházejí u sportovišť, pod letním kinem a tábořištěm.

 

 

Suchá chata

Disponuje velkou místností se čtyřmi válendami, stolem s židlemi, úložným prostorem a elektrickou zásuvkou. Hygienické zařízení je společné v areálu kempu. Tyto chaty mají též terasu s venkovním posezením a možnost parkingu u chaty. Nacházejí se u sportovišť, pod letním kinem a tábořištěm.

 

 

BuňkA

Tvoří ji jedna místnost. V jedné části je spací prostor s palandou a válendami, v druhé vybavená kuchyňská linka s lednicí, nádobím, teplou vodou, rychlovarnou konvicí a vařičem. Součástí je vnitřní i venkovní posezení na terase. WC a sprchy jsou v bezprostřední blízkosti chaty. Buňka je situovaná za hlavní zděnou budovou s pokoji a restaurací.